Forum fryzjerskieKategoria: Akcesoria fryzjerskieJakie akcesoria są potrzebne do salonu fryzjerskiego?
kraqs zapytał 2 lata temu

Muszę przyznać, że mam mętlik w głowie jak myślę o wyposażeniu swojego salonu w akcesoria, czy mógłby mi ktoś doradzić czy powinienem się zaopatrzeć we wszystkie akcesoria czy mogę się bez czegoś obyć. Akcesoria wydawały mi się tanie ale po sprawdzeniu paru ofert okazały się momentami naprawdę drogimi artykułami.

5 odpowiedzi
Madzik odpowiedział 2 lata temu

Jeżeli chodzi o akcesoria fryzjerskie to jest ich sporo.Mozna do nich zaliczyc wałki do trwałej ondulacji,różnych rozmiarów,wałki na rzepy i plastikowe do kręcenia,gumowe papiloty,rózne klamry i klamerki.Przybory do farbowania ,czyli,miseczki,pedzelki,wagi,folia fryzjerska,ręczniki jednorazowe-najlepsze z w
łókniny,rękawiczki ochronne,spryskiwacze,peleryny,zapaski.Dobrze tez mieć etui na nozczki czy ogólnie na akcesoria fryzjerskie,pasy kabury,torby czy kufry.
Każdy salon jest wyposazony w takie właśnie akcesoria

Madzik odpowiedział 2 lata temu

Wiele rzeczy mozna zaliczyc do akcesori fryzjerskich.Począwszy od nozyczek,grzebieni,szczotek,wałków a skończywszy na spryskiwaczu czy wsówkach do włosów.Nawet te drobiazgi są potrzebne i choc nie sa bardzo drogie jak np.sprzet to nazbiera sie niezła sumka.W salonie potrzebne są reczniki jednorazowe,peleryny,pedzelki,miseczki czy folia aluminiowa.Więc zycze miłych zakupów

Pawer odpowiedział 2 lata temu

Dokładnie tak jak powyżej. Jeżeli otwierasz salon,to musisz zadbać o to aby mieć komplet akcesoriów fryzjerskich,w końcu liczy się pierwsze wrażenie. Poza tym lepiej jest kupić w sklepach internetowych całość zestawu,wtedy wychodzi Cię to znacznie taniej.

Lidka odpowiedział 2 lata temu

To zależy czy myślimy o meblach, czy stricte wyposażeniu takim jak narzędzia fryzjerskie. Komplet akcesoriów oraz wygodne i efektowne umeblowanie to klucz by zachęcić Twoich potencjalnych klientów do regularnych odwiedzin. Warto szukać dobrych ofert w internecie – często można sporo zaoszczędzić.

Ps. Świeże kwiaty, nowa prasa, obsługa klienta – i o tym nie mozna zapominac. Warto mieć na zapleczu kilka paczek herbat, ciasteczek i dobrą kawę 😉

Best4hair odpowiedział 2 lata temu

Myślę, że na dobrych akcesoriach fryzjerskich nie warto oszczędzać bo liczy się przede wszystkim ich wysoka jakość i solidność, tak aby komfort pracy był jak najlepszy.