Forum fryzjerskieKategoria: Szczotkl do włosówDoczepione ,przedłużone włosy – jak szczotkować?
Kapi zapytał 2 lata temu

Przedłużyłam sobie włosy ,oczywiście naturalne,słyszałam ,że powinnam je szczotkować specjalną szczotką?

5 odpowiedzi
Madzik odpowiedział 2 lata temu

Każde włosy wymagają pielęgnacji i wydaje mi się ,że te doczepione jeszcze większej.Szczotki Herculesa skonstruowane są specyficznie do potrzeb włosów przedłużanych,gdyż są z naturalnego włosia dzika ,wielurzędowe i odporne na ciepło suszarki nawet podczas modelowania , sa ładnie wykonane i wygodne w użyciu,polecam,robią furorę

Pawer odpowiedział 2 lata temu

Jeżeli możesz to wstaw zdjęcie,zobaczymy jak prezentują się Twoje włosy w takiej stylistyce. Myślę,że wymagają odpowiedniej pielęgnacji,czyli co za tym idzie także kosmetyków. Wszystkie dostaniesz na naszej stronie,chętnie pomogę podczas wyboru.

Best4hair odpowiedział 2 lata temu

To prawda, przedłużane włosy wymagają odpowiedniej pielęgnacji oraz stosowania dobrych, skutecznych kosmetyków bo bez tego ani rusz i na pewno nie uzyskamy oczekiwanego efektu.
 
 

Anna odpowiedział 1 rok temu

Szczotkować nalezy dobrą szczotką, polecam szczotki z włosia dzika albo tangle treezer, czyli takie, jak są dobre również dla włosów naturalnych. Nie ciągną, nie szarpią, nie będą urywać doczepianych pasm. Oczywiście szczotkowanie wyonujemy ostrożnie i z użyciem odżywki. Nie szczotkujemy na mokro i nie szczotkujemy na całkiem sucho włosów splątnaych! MOżna sobie dobrać lekką odżywkę i ją nakładać przed szczotkowaniem: https://hairtalk.pl/hairtalk/111/hairtalk_pielegnacja

CapelloStore_eu odpowiedział 1 rok temu

Tutaj podstawą jest dobra szczotka do codziennego rozczesywania i pielęgnacji włosów doczepianych, warto szukać tego typu artykułów w sklepach internetowych z akcesoriami fryzjerskimi, będzie po prostu taniej.
 
capelloStore.eu