Forum fryzjerskieKategoria: Szczotkl do włosówDoczepione ,przedłużone włosy – jak szczotkować?
Kapi zapytał 12 miesięcy temu

Przedłużyłam sobie włosy ,oczywiście naturalne,słyszałam ,że powinnam je szczotkować specjalną szczotką?

5 odpowiedzi
Madzik odpowiedział 12 miesięcy temu

Każde włosy wymagają pielęgnacji i wydaje mi się ,że te doczepione jeszcze większej.Szczotki Herculesa skonstruowane są specyficznie do potrzeb włosów przedłużanych,gdyż są z naturalnego włosia dzika ,wielurzędowe i odporne na ciepło suszarki nawet podczas modelowania , sa ładnie wykonane i wygodne w użyciu,polecam,robią furorę

Pawer odpowiedział 12 miesięcy temu

Jeżeli możesz to wstaw zdjęcie,zobaczymy jak prezentują się Twoje włosy w takiej stylistyce. Myślę,że wymagają odpowiedniej pielęgnacji,czyli co za tym idzie także kosmetyków. Wszystkie dostaniesz na naszej stronie,chętnie pomogę podczas wyboru.

Best4hair odpowiedział 12 miesięcy temu

To prawda, przedłużane włosy wymagają odpowiedniej pielęgnacji oraz stosowania dobrych, skutecznych kosmetyków bo bez tego ani rusz i na pewno nie uzyskamy oczekiwanego efektu.
 
 

Anna odpowiedział 6 miesięcy temu

Szczotkować nalezy dobrą szczotką, polecam szczotki z włosia dzika albo tangle treezer, czyli takie, jak są dobre również dla włosów naturalnych. Nie ciągną, nie szarpią, nie będą urywać doczepianych pasm. Oczywiście szczotkowanie wyonujemy ostrożnie i z użyciem odżywki. Nie szczotkujemy na mokro i nie szczotkujemy na całkiem sucho włosów splątnaych! MOżna sobie dobrać lekką odżywkę i ją nakładać przed szczotkowaniem: https://hairtalk.pl/hairtalk/111/hairtalk_pielegnacja

CapelloStore_eu odpowiedział 5 miesięcy temu

Tutaj podstawą jest dobra szczotka do codziennego rozczesywania i pielęgnacji włosów doczepianych, warto szukać tego typu artykułów w sklepach internetowych z akcesoriami fryzjerskimi, będzie po prostu taniej.
 
capelloStore.eu